Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

SKRIVBORD, flammig björk, 3 lådor, varav 2 st med dragknoppar av ben, 1800-talets senare del, höjd ca 73, 85x31 cm

Bruksslitage

908361

2021-04-27