Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
SKRIVBORD, flammig björk, 3 lådor, varav 2 st med dragknoppar av ben, 1800-talets senare del, höjd ca 73, 85x31 cm
Bruksslitage
908361
2021-04-27