Väggur Junghans

Väggur Junghans
Väggur Junghans
Väggur Junghans
Väggur Junghans
Väggur Junghans
Väggur Junghans

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JUNGHANS, väggklocka, 1900-talets första hälft, bronserad metall, urtavla med romerska siffror samt märkt Junghans electronic ATO-MAT S, diameter ca 47 cm

Brukslitage, smärre märken

908364

2021-04-27