Klubbat för:
440 EUR
Utropspris
300 EUR
OIVA TOIKKA, GLAS FÅGEL, "Kiikkuri", signerad Oiva Toika Nuutajärvi Notsjö, 1970-talet, längd 41 cm, höjd 18 cm. Stjärten skadad och nerslipad
908374
2021-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här