Oiva Toikka glasfågel Kiikkuri

Klubbat för:

440 EUR

Utropspris

300 EUR

OIVA TOIKKA, GLAS FÅGEL, "Kiikkuri", signerad Oiva Toika Nuutajärvi Notsjö, 1970-talet, längd 41 cm, höjd 18 cm. Stjärten skadad och nerslipad

908374

2021-04-28