Ulrica Hydman-Vallien

Ulrica Hydman-Vallien
Ulrica Hydman-Vallien

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): "Kärleksbild", signerad Ulrica HV, numrerad 919/1600, färglitografi, bildmått ca 57x73 cm
Oramat blad

908384

2021-04-30