Berndt Friberg skål

Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERNDT FRIBERG (1899-1981), skål, stengods, Gustavsberg, brun harpälsglasyr, signerad Friberg med studiohanden, årsbokstav T, höjd 11, diameter 23 cm

Fotring med ett nagg

908390

2021-04-27