Philippe Huart

Philippe Huart
Philippe Huart

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

PHILIPPE HUART (Frankrike, född 1935): "Sunshine Daydream", 2007, signerad och daterad, 30/50, färgserigrafi, bladmått ca 92x90 cm, oramad

Zustandsbeschreibung

908394

2021-04-26