Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PHILIPPE HUART (Frankrike, född 1935): "Sunshine Daydream", 2007, signerad och daterad, 30/50, färgserigrafi, bladmått ca 92x90 cm, oramad
Zustandsbeschreibung
908394
2021-04-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner