Klubbat för:
2 600 SEK
2 500 SEK
SCHÄSLONG, 1900-talets början, svarvade ben med hjultrissor, textil klädsel med medaljongmönster, höjd ca 42-58, 155x65 cm
Smärre slitage, senare klädsel
908396
2021-05-01