Schäslong

Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong

Klubbat för:

2 600 SEK

2 500 SEK

SCHÄSLONG, 1900-talets början, svarvade ben med hjultrissor, textil klädsel med medaljongmönster, höjd ca 42-58, 155x65 cm

Smärre slitage, senare klädsel

908396

2021-05-01