Carl Fredrik Reuterswärd

Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd
Carl Fredrik Reuterswärd

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): 3 st "Games", ("Game on yellow, Game on Blue, Game on red"), monogramsignerade CFR, färglitografier, numrerade, 256/1500, bladmått vardera ca 61x45 cm, oramade

908399

2021-04-26