Madeleine Pyk

Madeleine Pyk
Madeleine Pyk

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Sommar i Provence", signerad och numrerad 3496/5000, färglitografi, bildyta 56x40 cm, oramad

908402

2021-04-26