Lena A Linderholm

Lena A Linderholm
Lena A Linderholm

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Skördetid", signerad och numrerad, färglitografi, numrerad 127/1750, bildmått ca 56x76 cm, oramat blad

908410

2021-04-26