Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKULPTUR, orientalisk, trä, 1900-tal, skuren dekor i form av fohund, höjd 27 cm.

Slitage.

908413

2021-04-30