Flasköppnare mässing

Flasköppnare mässing
Flasköppnare mässing
Flasköppnare mässing
Flasköppnare mässing
Flasköppnare mässing
Flasköppnare mässing
Flasköppnare mässing
Flasköppnare mässing

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

KAPSYLÖPPNARE, mässing, i form av andhuvud, 1900-tal, höjd ca 8 cm

smärre slitage

908442

2021-05-01