Per Gummeson, oljemålning

Per Gummeson, oljemålning
Per Gummeson, oljemålning
Per Gummeson, oljemålning
Per Gummeson, oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

PER GUMMESON (1858-1928): Gårdsmotiv, signerad P Gummeson 1922, olja på duk, 41x49 cm

Zustandsbeschreibung

908451

2021-04-27