Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
PER GUMMESON (1858-1928): Gårdsmotiv, signerad P Gummeson 1922, olja på duk, 41x49 cm
Zustandsbeschreibung
908451
2021-04-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner