Oidentifierad konstnär Kina

Oidentifierad konstnär Kina
Oidentifierad konstnär Kina
Oidentifierad konstnär Kina
Oidentifierad konstnär Kina

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina 1900-tal): Flodlandskap, stämpel samt signerad, akvarell på siden, bildmått 32x45 cm

908457

2021-05-02