Ed Finnel fotografi föreställande Neil Young

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Neil Young and Crazy Horse, "Fall Tour", Los Angeles, 4 Novemer 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 19/50, analogt fotografi silvergelatin, ilford multigrade v rc-papper, bladstorlek ca 50.8x40.6 cm

Oramat blad

908461

2021-05-09