Kashgai matta, antik

Kashgai matta, antik
Kashgai matta, antik
Kashgai matta, antik
Kashgai matta, antik
Kashgai matta, antik
Kashgai matta, antik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORIENTMATTA, Kashgai, antik, nomadmatta, ull på ullvarp, ca 204x150 cm

Bruksslitage, skador, slitna fransar, saknas delvis

908468

2021-04-29