Klubbat för:
3 000 SEK
5 000 SEK
LENNART NYSTRÖM (född 1944): triptyk, signerad Lennart Nyström, olja på duk, respektive tavla med mått 74x100cm
Ramarna sitter något löst, visst ytslitage/smuts förekommer
908470
2021-05-01