Lennart Nyström oljor

Lennart Nyström oljor
Lennart Nyström oljor
Lennart Nyström oljor
Lennart Nyström oljor
Lennart Nyström oljor
Lennart Nyström oljor

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

LENNART NYSTRÖM (född 1944): triptyk, signerad Lennart Nyström, olja på duk, respektive tavla med mått 74x100cm

Ramarna sitter något löst, visst ytslitage/smuts förekommer

908470

2021-05-01