Erland Cullberg olja

Erland Cullberg olja
Erland Cullberg olja
Erland Cullberg olja
Erland Cullberg olja
Erland Cullberg olja
Erland Cullberg olja

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Kompostion med figur, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 130x120 cm

908484

2021-04-27