Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
MARIANNE ÅGREN (född 1941): Skånskt kustmotiv, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 97x128 cm
Ej uppspänd, rullad
908487
2021-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här