Klubbat för:
750 SEK
1 000 SEK
LAGE LINDELL (1920-1980): Figurer, signerad och numrerad Lage Lindell 17/75, färglitografi, bladstorlek ca 31x48 cm
Gulnat blad, märken efter tejp, fuktfläck
908494
2021-04-26