Sengustavianska appliquer

Sengustavianska appliquer
Sengustavianska appliquer
Sengustavianska appliquer
Sengustavianska appliquer
Sengustavianska appliquer
Sengustavianska appliquer
Sengustavianska appliquer
Sengustavianska appliquer
Sengustavianska appliquer
Sengustavianska appliquer

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, gustavianska Stockholmsarbeten, för två ljus vardera, stomme av brännförgylld brons med dekor av flammor och vädurshuvuden, höjd 24 cm

Smärre bruksslitage, bockhorn med skadad förgyllning

908510

2021-04-27