Väggtelefon
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
VÄGGTELEFON, 1900-talets första hälft, Telegrafverkets verkstad, Nynäshamn, fodral i ek, ca 60x25 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
908513
Päivämäärä:
2021-04-28