Fåtöljer, 2 st, 1970-tal
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1970-tal, stomme av förkromade stålrör på hjul, sits av kanvas med congnacfärgade läderklädda dynor, sitthöjd ca 35 cm, bredd ca 65 cm, djup ca 68 cm
Bruksslitage, patina
908544
2021-05-03