Fåtöljer, 2 st, 1970-tal

Fåtöljer, 2 st, 1970-tal
Fåtöljer, 2 st, 1970-tal
Fåtöljer, 2 st, 1970-tal
Fåtöljer, 2 st, 1970-tal
Fåtöljer, 2 st, 1970-tal
Fåtöljer, 2 st, 1970-tal
Fåtöljer, 2 st, 1970-tal
Fåtöljer, 2 st, 1970-tal

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, ett par, 1970-tal, stomme av förkromade stålrör på hjul, sits av kanvas med congnacfärgade läderklädda dynor, sitthöjd ca 35 cm, bredd ca 65 cm, djup ca 68 cm

Bruksslitage, patina

908544

2021-05-03