Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FÄLLSTOL, 1800-talets andra hälft, viktoriansk, England, svärtat trä, sits i rotting, sitthöjd 25 cm
Skador, slitage
908585
2021-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här