Spegel gustavianskstil

Spegel gustavianskstil
Spegel gustavianskstil
Spegel gustavianskstil
Spegel gustavianskstil
Spegel gustavianskstil
Spegel gustavianskstil
Spegel gustavianskstil
Spegel gustavianskstil
Spegel gustavianskstil
Spegel gustavianskstil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, etikettmärkt Österlunds Förgylleri, ca 73x47 cm

908586

2021-04-27