Herrbetjänt Fratelli Reguitti

Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, Italien, 1900-talets andra hälft, bok, hjultrissor, förstärkning i mässing, märkt FR, höjd ca 105

Brukslitage, korroderad mässing

908595

2021-04-26