Matgrupp Malmsten
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Juni", matgrupp, 13 dlr, bemålad, stoppad sits, mönstrad klädsel, brännmärkning CM, bestående av matbord, 12 stolar, bordets mått höjd ca 76, diameter 120, sitthöjd 45, tillhörande 3 iläggsskivor vardera bredd 55 cm
Brukslitage, märken, färgbortfall, klädsel med skador och fläckar, 2 iläggsskivor m omfattande skador
908600
2021-04-29