Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ALF WALLANDER (1862-1914): Seine Paris, signerad och daterad Alf Wallander Brugge Paris -07, blandteknik, bildmått ca 36x50 cm
Zustandsbeschreibung
908602
2021-04-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner