Jonas Bohlin Concrete skrivbord

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JONAS BOHLIN, "Concrete", skrivbord, Källemo, betong och stål, skiva i glas, höjd ca 71, 150x20-80 cm

Slitage, smärre nagg

908607

2021-04-26