Golvlampa
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GOLVLAMPA, aluminium/metall, justerbart golvstativ
Kuntoraportti
Slitage, bucklor
908624
Päivämäärä:
2021-04-26