Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GOLVLAMPA, aluminium/metall, justerbart golvstativ

Kuntoraportti

Slitage, bucklor

908624

Päivämäärä:

2021-04-26