Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

SIDEBOARD, samtida, vitlackerat, fötter i grålackerad metall, höjd ca 47, 228x50 cm

Brukslitage, repor, fläckar

908626

2021-04-26