Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, komposition, collage / blandteknik, signerad och daterad 66, bildstrl 69x51 cm.

908637

2021-04-26