Victor Vasarely färgserigrafi

Victor Vasarely  färgserigrafi
Victor Vasarely  färgserigrafi

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely och numrerad 72/250, färgserigrafi, bildmått 65x65 cm

908638

2021-04-26