Värja 1700-tal

Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

VÄRJA, 1700-tal, sammansatt, mässingfäste av kommendertyp, klinga märkt IRAO IRAC, klingans längd ca 81, längd 100 cm

Sammansatt, senare kavellinding, parerstång med lagning

908639

2021-04-28