Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
VÄRJA, 1700-tal, sammansatt, mässingfäste av kommendertyp, klinga märkt IRAO IRAC, klingans längd ca 81, längd 100 cm
Sammansatt, senare kavellinding, parerstång med lagning
908639
2021-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här