Anders Zorn Cigarettrökerska II

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Cigarettrökerska II", signerad i plåten, 1891, etsning, ca 14x10,5 cm

Något gulnad

908643

2021-04-28