Speglar

Speglar
Speglar
Speglar
Speglar
Speglar
Speglar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGLAR, 5 st, 1900-tal, höjd 13,5 - 32 cm.

Något ytslitage, patina enligt tillverkning, en ram med spricka.

908645

2021-05-08