Niels Pedersen

Niels Pedersen
Niels Pedersen
Niels Pedersen
Niels Pedersen
Niels Pedersen
Niels Pedersen

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NIELS PEDERSEN (1900-tal): "Hotel du Nord", signerad och daterad Niels Pedersen -78, olja på duk, ca 86x140 cm

908651

2021-04-28