Fartygsratt

Fartygsratt
Fartygsratt
Fartygsratt
Fartygsratt

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FARTYGSRATT, 1900-tal, mahogny och mässing, diameter ca 107 cm

bruksslitage

908658

2021-05-03