Cafébord

Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CAFÈBORD, 1900-talets andra hälft, fot i svartmålat gjutjärn, skiva i marmor, höjd ca 72 samt diameter 60 cm

Slitage

908660

2021-05-01