Ampel

Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

AMPEL, slutet av 1900-talet, empirestil, svärtad plåt samt mässing, 6 ljusarmar med dekor av örnhuvuden, diameter ca 50, höjd ca 50 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

908681

2021-05-02