Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
AMPEL, slutet av 1900-talet, empirestil, svärtad plåt samt mässing, 6 ljusarmar med dekor av örnhuvuden, diameter ca 50, höjd ca 50 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
908681
2021-05-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner