Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

700 SEK

2 000 SEK

SKÅP, 2000-tal, folierad MDF, med skjutdörrar, 2 löstagbara hyllplan, höjd ca 122, 120x45 cm

smärre slitage

908682

2021-05-02