Soffgrupp

Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

SOFFGRUPP, 4 dlr, 1900-talets slut, bambu med dynor med textil klädsel, sitthöjd ca 41, soffans längd 160, bordets höjd 55 samt 121x65 cm

Zustandsbeschreibung

Bruks och åldersrelaterat slitage

908683

2021-05-01