Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
SOFFGRUPP, 4 dlr, 1900-talets slut, bambu med dynor med textil klädsel, sitthöjd ca 41, soffans längd 160, bordets höjd 55 samt 121x65 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks och åldersrelaterat slitage
908683
2021-05-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner