David Rosén matgrupp Futura
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
DAVID ROSÉN, " Futura" matgrupp 9 dlr, för Nordiska Kompaniet, bl a teak, brickmärkt, bestående av matbord med 2 iläggsskivor a 60 cm, höjd ca 74, diameter 120, 8 stolar, bok, sitthöjd 45 cm
Repor, märken, slitage, fläckar
908694
2021-04-28