Byrå rokokostil 1900-tal

Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal
Byrå rokokostil 1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets första hälft, 3 lådor, mahognyfanér, beslag i mässing, höjd ca 79, 90x52 cm

Blekt fanér, mindre skador förekommer

908695

2021-04-28