Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 500 SEK
SKÅP, 1900-tal, Kina, bemålad, dekor och draghandtag i mässing, höjd 92, 127x54 cm
Slitage, lås saknas
908696
2021-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här