Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Den död skogen, Gotska Sandön", signerad och daterad 3 okt 69 samt provtryck, ca 44x26 cm

908705

2021-05-01