Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA / PENDEL, 1900-tal, kromad metall, kupa i opalinglas med frostade ränder, höjd ca 70, diameter 25 cm

Ej funktionstestad, smärre slitage

908713

2021-04-27