Richard Mortensen litografi

Richard Mortensen litografi
Richard Mortensen litografi
Richard Mortensen litografi
Richard Mortensen litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RICHARD MORTENSEN (1910-1993), Komposition, signerad och daterad 67 samt numreraqd 50/75, ca 47x30 cm

908724

2021-05-02